Chlum u Třeboně 233, 378 04

Relaxace i aktivní dovolená

TO JSOU APARTMÁNY HÁJOVNA

Přemýšlíte, kam na dovolenou s dětmi v Česku? Ubytování v Apartmánech Hájovna u Chlumu u Třeboně, který nabízí ubytování pro rodinu s dětmi. Využít můžete dva apartmány s vlastní koupelnou. Okolí ocení maminky a jejich děti, které si zde mohou hrát. Klid a šumění lesů je ideální pro relax a odpočinek. Ubytování v apartmánech je situováno do nově zrekonstruované budovy.

Apartmány jsou zrekonstruované a zcela nově zařízené pro Váš komfortní pobyt. Celková kapacita je 10 lůžek. Apartmány jsou až pětilůžkové.

Každý apartmán má obývací pokoj, ložnici, plně vybavenou kuchyň (varná deska, dřez, rychlovarná konvice, lednice), dětský pokoj a koupelnu a samostatné WC. Oba apartmány mají manželskou postel, dvě další standardní lůžka v pokoji a případně další dvě lůžka na rozkládacím gauči. Ubytování je vybaveno televizí, přípojkou na PC a WIFI připojení zdarma. K dispozici je posezení pod pergolou.

Parkování je zajištěno přímo u ubytování a je zdarma. Vaše kola a další sportovní náčiní lze rovněž bezplatně uschovat v uzamykatelné místnosti přímo v budově. Apartmány nemají bezbariérový přístup.